Сергей Д
Чудова палка. Порівнював з іншими дорожчими 3м моделями інших брендів і вибором задоволений. Він не важчий за дорожчих! В руці лежить приємно. Починає працювати з 10гр так точно(з шнуром daiwa x8 #1). Бланк починає кидати краще з 18+гр. Верхній тест не перевіряв, але здалося, що 44гр на джиг йому буде занадто! Дизайн класний. По акційній ціні просто супер! Рекомендую
Преимущества
Міцність. Дальність. Чутливість. Дизайн.
Недостатки
Бланк повноцінно починає завантажуватись з 18гр
Ответить
0
0











5