Михайло Б
ящик досить якісний.Але помітив 2 мінуси.1.Секції коли видвигаються хитаються і створюється відчуття,що в любий момент зламаються.2.Перегородки в секціях,особливо в середній дуже вузькі.Прям занадто.Можливо для зижої ловлі ще щось можна покласти,для мирної взагалі важко придумати.Як вирішення проблеми можна було б зробити розбірні їх,або хоча б просто ширшими.
Ответить
0
0









4